KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15086569
nr 1508 6569
Tage Fougstedt
(1890-1959), Sverige
Visby ringmur. Signerad, daterad -45. Akvarell, bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:46:30
8/12 23:55:02
100 kr
12/12 19:05:28